top of page

WYKŁADY

Niebawem zamieścimy grafik spotkań szkoleniowych. Na chwilę obecną zapraszamy do zapoznania się z naszą strategią, planowaniem i ogólnymi rezultatami podejścia do sukcesu indywidualnego.

Planowanie

​​

Planowanie jest ważne jak nie najważniejsze w całej naszej drodze do rozwoju i osiągnięcia sukcesu. Planowanie to inaczej droga do osiągnięcia zamierzonego celu. Im częściej planujemy (na każdym etapie osiągania celu) tym korzystniej to wpływa na ogólny rozwój naszej świadomości i rozwoju.

Strategie

​​

Naszą główną strategią jest nauczenie osoby projekcji mind mapingu. Mind maping to mapa naszych myśli skonstruowana według najnowszych badań naukowych opartych na ogólnej zasadzie działania organicznego mózgu człowieka. Poza mind mapingiem stosujemy metody polegające na ZROZUMIENIU procesu budowania rzeczywistości a nie na jego ślepym nauczeniu według określonych zachowań.

"TO CZEGO SIĘ NAUCZYSZ MOŻESZ ZAPOMNIEĆ, ZAŚ WIEDZA KTÓRĄ ZROZUMIESZ NA ZAWSZE POZOSTANIE Z TOBĄ".

Rezultaty

​​

Rezultatem naszych szkoleń jest głębokie zrozumienie wielu zagadnień i pytań najczęściej używanych podczas problematycznych okresów życiowych. Począwszy od pozornie prostych pytań : "po co jestem", "po co mi to wszystko", 

"po co mi sukces" i "czym jest sukces" skończywszy na bardziej złożonych zagadnieniach polegających na otwieraniu wyłaniającej się przyszłej rzeczywistości którą kreujemy.

Zastanawiałeś się kiedyś, czym jest dla Ciebie sukces ?

Co oznacza tak na prawdę bycie bogatym człowiekiem ?

Dlaczego 95% ludzi ma inną definicje bogactwa od tych 5 % najbogatszych ludzi na świecie ?

Obejrzyj krótki film mówiący o tym, co tak na prawdę oznacza bycie bogatym.

bottom of page