top of page

O NAS

Jesteśmy szybko rozwijającym się zespołem edukacyjnym. Rozwijamy na płaszczyźnie najnowszych technik rozwoju osobistego, mentalnie, emocjonalnie a nawet duchowo. Nasz projekt skierowany jest do osób które chciałyby odnieść sukces na każdej płaszczyźnie swojego życia - budując swoje marzenia i cele na płaszczyźnie rzeczywistości.

"Marzenia to biznes, biznes to życie" - takie motto określa naszą ekipę edukacyjną rozwoju osobistego która stara się zawsze być na najwyższym poziomie.

Mariusz Huk
 
Lider i założyciel projektu

Mariusz Huk - lider i założyciel projektu MH CORP, biznesmen, muzyk z wieloma pasjami które urzeczywistnił w swoim życiu. W życiu prowadził sporą ilość biznesów - zarówno tych drobnych jak i większych, różniących się od siebie zarówno charakterem jak i nastawieniem na cele. Całe życie zastanawiał go proces osiągania sukcesu na każdej płaszczyźnie życiowej - nie tylko biznesowej, lecz także duchowej, osobistej, partnerskiej i tej najważniejszej według niego - twórczej.  Prowadził sieć firm zajmujących się pomocą w problemach informatycznych, firmę muzyczną obsługującą liczne imprezy, organizującą również imprezy plenerowe i rekreacyjne, wytwórnię płytową AMBIT RECORDS, portal pracy AMBITWORK. W jego obecnych projektach można znaleźć edukacyjną telewizję internetową AGTV, firmę AMBIT GROUP poświęconą promowaniu artystów i zwiększaniu możliwości dotarcia do fanów, zajmującą się również marketingiem firm od strony graficznej i telewizyjnej - produkującą profesjonalne teledyski muzyczne i reportaże.  Obecnie koncentruje się na tworzeniu nowych projektów takich jak "LEGAL MUSIC" polegającej na możliwości publicznego odtwarzania teledysków i muzyki w pubach, restauracjach i hotelach bez wysokich kosztów za licencję. Projekt MH CORP jest jednak jego głównym celem skierowanym do ludzi z licznymi problemami życia dnia codziennego.

bottom of page